Kursy podstawowe

Nauka w grupie to wielka moc i niezapomniane przeżycie. To okazja, aby poznać różne sposoby ruchu i kontaktu z ciałem, które wspierają uwalnianie napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Zagłębiając się w świadomości ciała przez kilka dni pod rząd, otwiera się przestrzeń dla głębokiej, wewnętrznej transformacji. 

Wspólnie tworzymy atmosferę, która wspiera w uczeniu się i doświadczaniu. Budujemy relacje oparte na szacunku i uważności. Każde spotkanie to nie tylko okazja, aby poznać nowe techniki i praktyczne narzędzia, ale też głęboka podróż poprzez ciało do świata Ducha. Inspiracja, aby spojrzeć na siebie i swoje życie z nowej, budującej perspektywy.

Odtwórz wideo

Lomi Intensive

Ten certyfikowany kurs masażu hawajskiego lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem, to wyjątkowa okazja, aby podczas jednego 13-dniowego wyjazdu zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne, aby zacząć własną praktykę.

Kurs Lomi Basic II

II moduł Kursu masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem dla każdego, kto chciałby dzielić się masażem prywatnie lub zawodowo i odkryć swoją moc.