Kurs indywidualny dla początkujących

Indywidualne kursy masażu lomi lomi nui to opcja dla Ciebie, jeśli:

Dlaczego warto wybrać się na kurs indywidualny lomi lomi nui?

Poznasz techniki pracy z ciałem, które pomogą Ci się rozluźnić i z lekkością stanąć przy stole (automasaż, fregata – taniec będący podstawą lomi) oraz podstawy masażu lomi lomi nui i hawajskiej filozofii.

Po ukończeniu każdego z modułów będziesz mogła/mógł oferować pełne sesje lomi w świątynnej atmosferze. Ale to nie wszystko 🙂 Dowiesz się, jak wiedza płynąca z Hawajów, może wesprzeć Cię w konstruktywnym ogarnianiu codzienności, w odnajdywaniu radości i poczucia swojej wartości i osobistej mocy.

Jak wygląda kurs?

Działamy w trójkę – ja, Ty oraz osoba, która przyjmuje masaż i może się podzielić informacją zwrotną. Zwykle jest to absolwent/ka mojego kursu, doświadczona w lomi.

Pełnowymiarowa opcja to dwa 5 dniowe spotkania. Codziennie działamy ok 6h (cały kurs łącznie 60h). Po ukończeniu obu modułów otrzymujesz certyfikat.

W tę podróż możesz się też wybrać bliską Ci osobą, partnerem lub przyjaciółką. Wtedy masujecie i wymieniacie się między sobą. W przypadku jeśli uczą się 2 osoby, działamy codziennie 1-2 godz dłużej.

Jeśli zależy Ci na nauce w 2 osoby, a nie masz partnera, daj znać. Mogę wysłać takie zapytanie do osób potencjalnie zainteresowanych.

Szczegóły współpracy oraz termin ustalamy indywidualnie.

Cena w przypadku jeśli uczy się 1 osoba - 2 x 4000 PLN
Cena w przypadku jeśli uczą się 2 osoby - 2 x 3200 PLN