Certyfikacja dla osób, które ukończyły kurs online

Uczysz się lomi z kursu online, chcesz pójść o krok dalej i otrzymać certyfikat ukończenia kursu online?
Jak poczujesz, że masz ugruntowaną wiedzę praktyczną, to zapraszam na indywidualne spotkanie.

Spotkanie składa się z 2 części:

1. Podczas pierwszej wykonujesz masaż zaproszonej przeze mnie lub przez Ciebie osobie, a ja daję Ci wskazówki i informację zwrotną. Masaż lomi lomi nui, jak każdą sztukę, możemy zgłębiać przez całe życie. Na każdym etapie jest coś do odkrycia, a ja będę Ci w tym odkrywaniu towarzyszyć.

2. Podczas drugiej masz okazję, aby przyjąć masaż ode mnie. Bardzo dużo uczymy się przyjmując. Obserwuję, że gdy ludzie uczą się online, rzadko mają okazję, by doświadczyć lomi. Dlatego to ważny i przyjemny punkt programu. Przyjmowanie lomi pogłębia to, w jaki sposób się nim dzielimy.

Konsultacje dotyczące Twojej praktyki

Podczas spotkania masz możliwość rozwiania swoich wątpliwości. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, jakie mogły pojawić się podczas praktyki masażu Lomi Lomi Nui oraz naszego spotkania. To również moment na omówienie spraw technicznych, praktycznych, zawodowych i jakich potrzebujesz.

Certyfikat ukończenia:
Spotkanie trwa około 7 godzin, podzielone na dwa bloki po 3 godziny z przerwą. Jeśli spotkanie potwierdzi Twoją podstawową znajomość techniki masażu lomi lomi nui oraz świadomość jakości pracy, która się z nim wiąże, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu online. A poza tym pakiet inspiracji do dalszej praktyki i rozwoju w tym kierunku 🙂