Warsztaty dla zaawansowanych

Lomi lomi nui to sztuka pracy z ciałem, którą możemy zgłębiać przez całe życie. Na różnych etapach drogi w tym zawodzie, czekają nas różne odkrycia. W zależności od poziomu zaawansowania, jest dla nas dostępna inna głębia informacji. Dlatego warto się rozwijać, nie tylko jako praktyk lomi lomi nui, ale też jako człowiek. Tak jak my zmieniamy siebie, tak zmienia się nasz sposób masowania, widzimy coraz szerzej i jaśniej, czujemy coraz więcej. Warsztaty, które oferuję, zawsze tworzę z myślą o tym, aby tworzyć przestrzeń do nie tylko do rozwoju swoich umiejętności, ale też do pogłębiania kontaktu ze sobą. Każdy warsztat ma trochę inną formułę oraz daje możliwości rozwoju w różnych kierunkach.

Zaawansowane warsztaty lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem są skierowane do tych, którzy ukończyli poziom podstawowy u mnie lub u innych nauczycieli. Zapraszam Cię serdecznie, jeśli masz ochotę wyruszyć w uzdrawiającą podróż wgłąb siebie, aby w coraz pełniejszej obecności, świadomości, zrozumieniu i miłości służyć tym, którzy przyjmują od Ciebie masaż.

Odtwórz wideo

Lomi Vision Quest

Warsztat Lomi Lomi Nui i świadomej pracy z ciałem dla zaawansowanych, ciekawych tego, co skrywa cisza i poszukujących głębszego sensu Istnienia.