Marta Gierczyńska

Krótka historia

Nazywam się Marta Gierczyńska. Ukończyłam wydział Architektury i Urbanistyki, pracowałam kilka lat w zawodzie, wpadłam w życiową czarną d*** i wtedy, jak światełko w tunelu, w moim życiu pojawił się masaż lomi lomi nui i hawajska filozofia. Kiedy poczułam po raz pierwszy ten dotyk, wiedziałam, że chcę się nim dzielić z innymi ludźmi.

Praktykuję lomi lomi nui od 2007, od 2013 prowadzę kursy grupowe. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związaną z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej. Pasjonuje mnie świadoma praca z ciałem poprzez swobodny taniec i ruch sprzyjający uwalnianiu napięć. Tańczę od dziecka, zajęcia grupowe prowadzę od 2000 roku. Najpierw był aerobik, potem Teatr Ruchu Dansomat, zajęcia fitness aż po kursy i warsztaty, które tworzę teraz. W swojej pracy łączę wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury, mocy i potencjału. Wspieram autentyczność i odkrywanie prawdy o sobie samym.

Czym dla mnie jest lomi?

Od dziecka fascynuje mnie ruch i ludzkie ciało, ale po poznaniu Lomi ta pasja objęła zupełnie inny wymiar. Masaż jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam starań, aby Klient odczuł atmosferę akceptacji, miłości i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi.

Obcowanie z masażem lomi lomi to moja ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi ją w sobie, tak samo jak szczęście. I choć nie zawsze łatwo to poczuć, wspieram każdy ruch w tym kierunku.

Odtwórz wideo

Transformacja poprzez ciało

Wierzę, że każdy ma w sobie moc, dzięki której może transformować swoje życie! Kluczem w dotarciu do niej jest powrót do ciała, czucia, prawdy w duchu nieoceniającej obecności. Puszczenie tego co było, nieopieranie się temu co jest i zasilanie tego, co chcemy w sobie budować. Efektem tego działania jest odzyskana radość bycia, poczucie własnej wartości, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, często podjęcie nowej, bliższej sercu drogi życiowej lub zawodowej. Jeśli chcesz poznać pradawne i współczesne techniki rozwoju świadomości, odrywać swoją moc i mądrość zapisaną w ciele, zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Moi Nauczyciele

Moimi nauczycielami masażu i życia są Danusia i Jurek Adamczykowie i Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), Alan Earle (PeLoHa), Maka’ala Yates (ManaLomi), Jody Mountain (Ancient Lomi Lomi). Lomi Lomi zainaugurował moją przygodę z rozwojem osobistym. Nie da się rozwijać w tej sztuce dotyku bez pracy ze sobą. Ukończyłam kursy Praktyk NLP oraz Coach i Trener u Pawła Mroza oraz Komunikacji bez Przemocy (u Zofii i Karstena Schacht-Petersen). Jestem studentką metody terapeutycznej Somatic Experiencing. Byłam uczestniczką wielu warsztatów. Te które najbardziej wpłynęły na mój sposób patrzenia na świat to: ustawienia systemowe (Ewa Arthur), 5 Rytmów (Adam Barley), Movement Medicine (Ya’acov i Susannah Darling Khan), Vipassana.

Odtwórz wideo

Moi Uczniowie

Jestem wdzięczna, że mogę przekazywać dalej tę niezwykłą wiedzę dotyczącą różnych technik pracy z ciałem, umysłem i Duchem i dzielić się swoim doświadczeniem. Przez lata prowadzenia kursów Masażu Hawajskiego i Świadomej Pracy z Ciałem obserwuję jak korzystają z niej Uczestnicy tych spotkań. Ci którzy wzięli ją sobie do serca i wcielili ją w życie, są teraz inspiracją dla innych.