Wakacje z huną

Cała MOC jest w nas! Tak mówi jedna z zasad hawajskiej filozofii. To ważna wskazówka, ale jak ją znaleźć? Jak ją poczuć? Jak praktycznie z niej skorzystać?

Zanurzeni w wewnętrznym mikrokosmosie, będziemy szukać odpowiedzi na te pytania i budzić w sobie Świadomego Nawigatora. Wyruszając w podróż, nie unikniemy przygód, przeszkód i zmian pogody, jak w życiu. Ale możemy się uczyć nawigować w taki sposób, aby to, jak odbieramy rzeczywistość, wzmacniało nas od środka. Łapać wiatr w żagle tak, aby prowadził nas w kierunku, w którym chcemy zmierzać. Podczas warsztatu będziemy eksplorować przestrzeń ciała, umysłu i Ducha. Skorzystamy z inspiracji pradawnej, hawajskiej mądrości, jak również ze współczesnych metod pogłębiania świadomości. Zatrzymamy się w zasilających portach Świadomości, Odpuszczania, Koncentracji, Obecności, Mocy, Miłości i Równowagi. A wszystko to wśród malowniczych wzgórz i buczynowych lasów, na samym końcu drogi ;)

Ten warsztat stanowi część kursu Lomi Basic I, w związku z tym część zajęć świadomej pracy z ciałem będzie się odbywać razem z grupą uczącą się masażu. Te zajęcia poprowadzi Marta Gierczyńska. Drugą część zajęć prowadzi Zofia Gadomska.

Zofia Gadomska:

Od 2014 certyfikowana masażystka i praktyk masażu świątynnego Lomi Lomi Nui, w trakcie certyfikacji na nauczycielkę Aloha International. Z zamiłowania tancerka, szczególnie tańca Intuicyjnego i Tanga Argentyńskiego, pasjonatka wielu form pracy z ciałem, a poprzez ciało z emocjami i duchem.
więcej info: https://www.facebook.com/zofia.masaz.lomi

Cena : 

1600 zł

Cena promocyjna do 20/07/2022

1400 zł

start wyjazdu:

20/08/2022

Liczba dni:

7

Miejsce:

Dlaczego warto skorzystać?

• poznasz zasady hawajskiej filozofii i dowiesz się jak praktycznie zastosować je w życiu, aby poprawić jego jakość
• poznasz różne techniki świadomej pracy z ciałem (taniec intuicyjny, automasaż), wizualizacje i medytacje, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie
• podzielę się z Tobą praktycznymi sposobami na to, co możesz zmienić w sposobie myślenia, mówienia i działania, aby znaleźć połączenie ze swoją mocą
• rozluźnisz ciało, pozwolisz odpocząć głowie
• otrzymasz pakiet inspiracji do wewnętrznej nawigacji
• zajęcia bedą Cię wspierać w codziennym budowaniu siebie, swojego poczucia wartości i sprawczości
• będziesz mieć okazję doświadczenia sesji hawajskiego masażu lomi lomi nui (płatna dodatkowo)

Cena:

1600 zł

+ opłata za pobyt:

1190 zł

Zapisz się na wyjazd

Aloha!

Fajnie, że jesteś. Mail z potwierdzeniem zapisu na wyjazd powinien za parę minut pojawić się w twojej skrzynce mailowej*.

*(sprawdz też folder z ofertami lub spam)