Szkolenia indywidualne

Dla początkujących

Indywidualne kursy masażu lomi lomi nui to opcja dla Ciebie, jeśli wolisz uczyć się i rozwijać we własnym rytmie, zależy Ci na indywidualnie dopasowanym do Twoich potrzeb podejściu. Poznasz techniki pracy z ciałem, które pomogą Ci się rozluźnić i z lekkością stanąć przy stole (automasaż, fregata – taniec będący podstawą lomi) oraz podstawy masażu lomi lomi nui i hawajskiej filozofii. Działamy w trójkę – ja, Ty oraz osoba, która przyjmuje masaż i może się podzielić informacją zwrotną. Zwykle jest to absolwent/ka mojego kursu, doświadczona w lomi. Pełnowymiarowa opcja to 5 dni wspólnej pracy po ok 6h (łącznie 30h). W tę podróż możesz się też wybrać bliską Ci osobą, partnerem lub przyjaciółką. Wtedy masujecie i wymieniacie się między sobą.  

Szczegóły współpracy, termin oraz cenę ustalamy indywidualnie. Spotykamy się w Warszawie, na Mokotowie.

Dla zaawansowanych

Jeśli jesteś praktykiem lomi lomi nui, chcesz się rozwijać, potrzebujesz feedbacku, superwizji, chcesz popracować nad postawą przy stole, techniką masażu, chcesz podzielić się i porozmawiać o swoich doświadczeniach z prowadzonych przez siebie sesji – zapraszam na spotkania indywidualne. Mogę Cię pokierować, obserwując z boku jak pracujesz i dawać Ci wskazówki na żywo, mogę podzielić się feedbackiem z pozycji osoby przyjmującej masaż. Z doświadczenia widzę, że obie opcje w pakiecie mogą być kamieniem milowym w praktyce masażu lomi lomi nui i inspiracją na długi czas.

Szczegóły współpracy ustalamy w oparciu o Twoje potrzeby. Termin oraz cenę dogadujemy indywidualnie. Spotykamy się w Warszawie, na Mokotowie.

Certyfikacja dla osób, które ukończyły kurs online

Uczysz się lomi z kursu online, chcesz pójść o krok dalej i otrzymać certyfikat ukończenia kursu online? Jak poczujesz, że masz ugruntowaną wiedzę praktyczną, to zapraszam na indywidualne spotkanie w Warszawie. Składa się ono z dwóch części. Podczas pierwszej wykonujesz masaż zaproszonej przeze mnie lub przez Ciebie osobie, podczas drugiej ja masuję Ciebie 🙂 W międzyczasie jest okazja, żeby rozwiać wątpliwości, dopytać i otrzymać cenny zestaw wskazówek. Spotkanie trwa ok 7 godz. (2 bloki po 3 godz i przerwa).

Cena 800 PLN.

Sesje Somatic Experiencing

Zapraszam na indywidualne sesje Somatic Experiencing, która jest łagodną i skuteczną metodą pracy z traumą. To bardzo wspierające podejście dla osób, które chcą uczyć się jak regulować swój układ nerwowy, jak sobie radzić, kiedy pojawia się stres lub inne trudne emocje, jak budować swoją rezyliencję oraz dla tych, którzy chcą popracować z konkretnym tematem. W tym obszarze dopiero zaczynam swoją praktykę, więc umówimy się najpierw na bezpłatną konsultację, po której podejmiemy decyzję, czy mamy obopólna chęć dalszej współpracy. Jeśli potrzebujesz wsparcia w jakimś dużym i poważnym temacie, chętnie polecę Ci osoby bardziej doświadczone.

Sesje odbywają się na żywo w Warszawie lub online.

Cena 80 PLN / 1h