Lomi Intro Online (2 dni)

Ciekawi Cię masaż lomi lomi nui, ale potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zanim zdecydujesz się na kurs wyjazdowy? Chcesz poczuć moc hawajskiego ducha aloha bez wychodzenia z domu, specjalistycznego sprzętu, stołu do masażu czy oleju? Masz ochotę zanurzyć się w rozluźniającym doświadczeniu świadomego ruchu, podnoszącym poziom energii tańcu oraz pogłębiającym relacje uważnym dotyku? Chcesz się dowiedzieć, co takiego sprawia, że masaż lomi lomi nui ma uzdrawiającą moc? Dlaczego ważny jest rytuał? Dla kogo jest ta sztuka pracy z ciałem?

Bardzo serdecznie zapraszam na 2-dniowy warsztat, podczas którego poznasz podstawy podstaw masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem. Warsztat będzie odbywał się na platformie Zoom w terminie 18.03 oraz 19.03 w godz. 11.00-14.00. Będzie to warsztat interaktywny. Możesz liczyć na trochę teorii i trochę praktyki. Zajęcia będą nagrywane. Każda osoba, która opłaci swój udział, otrzyma link do nagrań. Nagrania będą dostępne przez kolejny rok.

Aby w pełni skorzystać z warsztatu, zaproś też osobę, która będzie miała ochotę poddać się Twojemu dotykowi.

Zajęcia będą nagrywane. Każda osoba, która wniesie opłatę, otrzyma link do nagrań. Nagrania będą dostępne przez kolejny rok.

CENA: 290 zł
CENA dla osób, które brały udział w moich kursach grupowych: 150 zł
Osoby, które po warsztacie zdecydują się na udział w kursie grupowym, otrzymają zniżkę na wybrany kurs.

data:

18/03/2023

godzina:

11:00:00

Czas trwania:

6 godz. (sobota i niedziela godz 11-14)

Zapisz się na warsztat

Dlaczego warto skorzystać?

• poznasz zasady bezpiecznej pracy z dotykiem (bez użycia oleju, w wygodnych ubraniach, bez konieczności korzystania ze stołu do masażu)
• dowiesz się jak dotykać siebie i drugiego człowieka z szacunkiem, łagodnością, uważnością
• doświadczysz jak sam/a możesz pomóc sobie się rozluźnić dzięku praktyce automasażu i świadomego ruchu
• poznasz hawajski taniec mocy
• dowiesz się dlaczego masaż lomi lomi nui ma moc uzdrawiania, na czym polegał tradycyjny rytuał oraz dlaczego ciało jest świątynią ducha
• będzie okazja aby porozmawiać, zadać pytania odnośnie lomi, nauki lomi, możliwości jeśli chodzi o naukę oraz poznać się wirtualnie ;)
• działasz w swoim domowym zaciszu, jedyne czego potrzebujesz to 6 godz spokoju, trochę miejsca i osobę chętną do współpracy
• jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztacie na żywo, otrzymasz link do nagrań

Aloha!

Dziękuje za zapisanie na wydarzenie. Mail z potwierdzeniem oraz wszystkimi potrzebnymi informacjami powinien za parę minut pojawić się w twojej skrzynce mailowej*.

*(sprawdz też folder z ofertami lub spam)